Osiągnięcia gimnazjalistów

Artykuły

Rok szkolny 2016/2017

  • Jakub Rzepiel z klasy 1a:
    • II miejsce w Regionalnym Konkursie Multimedialnym o Jaworznie;
    • II miejsce w XI Jaworznickim Konkursie Matematycznym;
  • Jakub Zaroda z klasy 2a:
    • III miejsce w XI Jaworznickim Konkursie Matematycznym;
  • Grzegorz Baranik z klasy 1a:
    • II miejsce w Regionalnym Konkursie Multimedialnym o Jaworznie;
    • Wyróżnienie w Miejskim Konkursie Recytatorskim;
Czytaj więcej o: Rok szkolny 2016/2017

Rok szkolny 2015/2016

  • Jakub Zaroda z klasy 1a:
    • został laureatem 3 stopnia w Olimpiadzie Wiedzy Archimedes.Plus (tzw. Oksford Matematyczny);
    • otrzymał wyróżnienie na szczeblu województwa w Konkursie Kangur Matematyczny dla klas pierwszych i drugich;
    • zajął 3 miejsce w X Jaworznickim Konkursie Matematycznym.
  • Martyna Żabicka z klasy 2a:
    • w XV Wojewódzkim Konkursie Biblijnym zajęła 1 miejsce w mieście, 4 w Diecezji Sosnowieckiej i wzięła udział w finale wojewódzkim w Częstochowie.
    • WOJEWÓDZKI KONKURS PRZEDMIOTOWY Z JĘZYKA POLSKIEGO - ETAP REJONOWY.
Czytaj więcej o: Rok szkolny 2015/2016

Rok szkolny 2014/2015

Osiągnięcia indywidualne:

  • Etap rejonowy XIV Wojewódzkiego Konkursu Biblijnego:
    • Martyna Żabicka kl. 1a - I miejsce, zakwalifikowanie się do etapu wojewódzkiego
    • Łukasz Zaroda kl. 3a - III miejsce
    • Jaśmina Madej kl. 3a - IV miejsce
  • Emilia Szafran kl. 3a - I miejsce w konkursie fotograficznym „Kanalizacja – czyste środowisko w obiektywie" zorganizowanym przez MPWiK w Jaworznie
Czytaj więcej o: Rok szkolny 2014/2015

Rok szkolny 2013/2014

Osiągnięcia indywidualne:

  • Łukasz Zaroda – I miejsce w V Miejskim Konkursie Historycznym „Z dziejów mojego miasta"
  • Oskar Biela – II miejsce w V edycji Zagłębiowskiego Konkursu na Prezentację Multimedialną i Film w kategorii gimnazja
  • Katarzyna Czak – III miejsce w XIII edycji Zagłębiowskiego Konkursu Grafiki Komputerowej w kategorii gimnazja
  • Norbert Szczublewski – III miejsce w Mistrzostwach Jaworzna Szkół Gimnazjalnych w badmintonie chłopców
Czytaj więcej o: Rok szkolny 2013/2014

Rok szkolny 2012/2013

OSIĄGNIĘCIA DYDAKTYCZNE I ARTYSTYCZNE:

  • Gondek Piotr – II miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej - etap powiatowy
  • Tyndel Eryk – III miejsce w powiatowym etapie Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym
  • Żurowski Tomasz- II miejsce w konkursie ekologicznym „Recykling w rękodziele czyli coś z niczego”
Czytaj więcej o: Rok szkolny 2012/2013

Rok szkolny 2011/2012

OSIĄGNIĘCIA DYDAKTYCZNE:

  • Piotr Gondek - II miejsce w eliminacjach miejskich Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej - Młodzież zapobiega pożarom.
Czytaj więcej o: Rok szkolny 2011/2012

Rok szkolny 2010/2011

OSIĄGNIĘCIA DYDAKTYCZNE UCZNIÓW:

  • Złote Pióro w kategorii: GIMNAZJA - PROZA dla Agnieszki Skowrońskiej za „Czterdzieści tysięcy wspomnień”
Czytaj więcej o: Rok szkolny 2010/2011

Rok szkolny 2009/2010

OSIĄGNIĘCIA DYDAKTYCZNE UCZNIÓW:

  • I miejsce w IV Jaworznickim Konkursie Matematycznym klas trzecich gimnazjalnych dla Anny Zelek pod kierunkiem kol. Reginy Skrzyńskiej.
  • III miejsce w VII Mistrzostwach Ortograficznych Jaworzna w kategorii szkół gimnazjalnych dla Jadwigi Pudłowskiej pod kierunkiem kol. Wiesławy Sarny,
Czytaj więcej o: Rok szkolny 2009/2010

Rok szkolny 2008/2009

OSIĄGNIĘCIA DYDAKTYCZNE UCZNIÓW:

- II miejsce w rejonie w XVII Edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia dla Macieja Stanka,
- Dominik Najder – finalista Miejskiego Konkursu z okazji XXV rocznicy powstania NSZZ Solidarność,

Czytaj więcej o: Rok szkolny 2008/2009

Rok szkolny 2007/2008

OSIĄGNIĘCIA DYDAKTYCZNE UCZNIÓW:

1.DRUŻYNA W SKŁADZIE:BARTOSZ BANASIK, MATEUSZ KASZUBA, WOJCIECH JOŃSKI
- II MIEJSCE W ETAPIE POWIATOWYM OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU BEZPIECZEŃSTWA W RUCHU DROGOWYM
2.KRZYSZTOF ZONIK
- II MIEJSCE W ETAPIE MIEJSKIM OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU WIEDZY POŻARNICZEJ

Czytaj więcej o: Rok szkolny 2007/2008

Rok szkolny 2006/2007

OSIĄGNIĘCIA DYDAKTYCZNE UCZNIÓW :

1.TYTUŁ LAUREATA DLA OSKARA ŚLIWY
W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE - "LIST DO MISTRZA" W RAMACH AKCJI: "ZACHOWAJ TRZEŹWY UMYSŁ"
2.KAROLINA GRABOŚ
- I MIEJSCE W REGIONALNYM KONKURSIE WIEDZY O UNII EUROPEJSKIEJ
- I MIEJSCE MIĘDZYGIMNAZJALNYM KONKURSIE ORTOGRAFICZNYM

Czytaj więcej o: Rok szkolny 2006/2007

Rok szkolny 2005/2006

OSIĄGNIĘCIA DYDAKTYCZNE UCZNIÓW:

1. DRUŻYNA W SKŁADZIE: GRZEGORZ ZUBER, PATRYK KOZIARZ, MICHAŁ SKRZYPEK
- I MIEJSCE W ETAPIE POWIATOWYM
- III MIEJSCE W ETAPIE OKRĘGOWYM OGÓLNOPOLSLKIEGO TURNIEJU BEZPIECZEŃSTWA W RUCHU DROGOWYM
INDYWIDUALNIE :
GRZEGORZ ZUBER - I MIEJSCE W POWIECIE
MICHAŁ SKRZYPEK - III MIEJSCE W POWIECIE

Czytaj więcej o: Rok szkolny 2005/2006