PRZEDSTAWIENIE O BEZPIECZEŃSTWIE

„Znam już na pamięć numery alarmowe, gdy zajdzie potrzeba – w głowie są gotowe” pod takim hasłem odbywało się w naszej szkole przedstawienie przygotowane dla uczniów klas I-III w dniu 21 lutego przez klasę 3a .

Głównym celem tego projektu było upowszechnienie edukacji na temat bezpieczeństwa, kształtowanie pożądanych postaw dotyczących bezpieczeństwa, przybliżenie dostarczenie wiedzy na temat sytuacji będących źródłem bezpośredniego zagrożenia zdrowia i życia. Podczas podsumowania tego przedstawienia przez Panią Dyrektor uczniowie wykazali się szeroką wiedzą na powyższy temat. Znają odpowiedzi na pytania : Jak wezwać karetkę pogotowia czy straż pożarną ? Jaki numer wybrać w przypadku, gdy znajdziemy się w niebezpieczeństwie ? Uczniowie z dużym zaangażowaniem i chęcią uczestniczyli w przedstawieniu, które przebiegało we wspaniałej atmosferze nauki i zabawy.