WYCIECZKA DO FABRYKI ELFÓW

W piątek 20 grudnia uczniowie klas I- III naszej szkoły odwiedzili Wielką Fabrykę Elfów w Katowicach. Była to wspaniała zabawa w świątecznym klimacie! . Elfy, na specjalne życzenie Świętego Mikołaja oprowadzały gości po zakamarkach jego Wielkiej Fabryki. Dzieci wzięły udział w świątecznych przygotowaniach, ale również pomogły Elfom stworzyć Eliksir Świętego Mikołaja.

Na początku wizyty dzieci wzięły udział w przedstawieniu, podczas którego dowiadziały się, że Mikołaj wypił przypadkowo Eliksir Antyświąteczny. Nie ma ochoty na rozdawanie prezentów i odwołuje Święta. Dzieci pod opieką Elfów Przewodników, w  grupach wyruszyły w podróż po Wielkiej Fabryce w celu odnalezienia składników Eliksiru Świątecznego Nastroju. W trakcie ponad 2 godzinnej zabawy dzieci  odnalazły poszczególne składniki i na końcu zabawy stworzyły Eliksir i odczarowały Świętego Mikołaja.  Na dzieci czekało 10 punktów z atrakcjami, w tym punkty edukacyjne, interaktywne, atrakcje pozwalających dzieciom spożytkować ich energię, oraz oczywiście nie zabrakło typowo świątecznych atrakcji takich jak pisanie listu, czy sama wizyta u Świętego Mikołaja. Podczas wizyty u Mikołaja, każde z dzieci miało okazję podzielić się swoimi świątecznymi marzeniami. Każde dziecko otrzymało Dyplom Pomocnika Elfa i gadżet z motywem Fabryki.