Program profilaktyczny "WF na 100%"

Program profilaktyczny "WF na 100%" doczekał się już siodmej edycji!

W naszej szkole dnia 28 października uczniowie kl. 4 i 5 mieli przyjemność uczestniczyć w zajęciach warsztatowych prowadzonych przez dietetyka:Panią Agnieszkę Sędzielowską i psychologa:Panią Aleksandre Madej-Ciupek. Warto przypomnieć, iż jest to akcja skierowana do uczniów, nauczycieli wychowania fizycznego oraz dyrektorów szkół podstawowych z terenu miasta Jaworzna. Głównym celem programu jest zachęcenie uczniów do aktywnego uczestnictwa w lekcjach WF-u oraz dbanie o kondycję fizyczną, a co za tym idzie, dobre samopoczucie i zdrowy styl życia. Nie trzeba chyba nikogo przekonywać, jak istotny dla naszego zdrowia jest ruch, fizyczna aktywność służąca zachowaniu zarówno dobrej kondycji, masy ciała i równowadze procesów zachodzących w ludzkim organizmie, zwłaszcza w organizmie młodym. Dbamy więc o ruch-bo "ruch to zdrowie".