„Wesoła przerwa w 4-ce”

Drodzy Rodzice, Uczniowie i Nauczyciele!

Z przyjemnością informuję, że od października roku szkolnego 2019/2020 w naszej szkole rozpocznie się realizacja innowacji pedagogicznej „Wesoła przerwa w 4-ce”. Autorką tej innowacji jest pedagog szkolny mgr Katarzyna Warzecha.

Celem innowacji jest: wszechstronny rozwój dziecka, rozwijanie zainteresowań i zamiłowań muzycznych oraz wrażliwości muzycznej, rozwijanie wyobraźni i inwencji twórczej, podniesienie poziomu kultury muzycznej i ruchowej, wskazanie wartościowego sposobu spędzania czasu wolnego, podnoszenie poczucia własnej wartości poprzez odniesienie sukcesu.

Mamy nadzieję, że realizacja tej innowacji nie tylko pozwoli uatrakcyjnić zajęcia, ale dostarczy dzieciom wiele nowych przeżyć i zwykłej dziecięcej radości.

HARMONOGRAM (przerwa po 4 lekcji, piętro I):

I semestr – poniedziałek, środa (taniec) i piątek ( karaoke),

II semestr – wszystkie dni tygodnia

- PONIEDZIAŁEK – TANIEC ZORBA, BELIGIJKA, INNE…

- WTOREK – KARAOKE POLSKIE (biblioteka)

- ŚRODA – ZUMBA

- CZWARTEK – KARAOKE ANGIELSKIE (biblioteka)

- PIĄTEK – FITNESS

Z serdecznymi pozdrowieniami