Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

Nowy rok szkolny rozpoczął się dla naszej szkoły bardzo wyjątkowo. Rozpoczęcie miało miejsce nie 1 a 4 września , a szkoła nie jest już Gimnazjum nr 2, ale Szkołą Podstawową nr 4 z oddziałami gimnazjalnymi.
Najpierw o godzinie 900 Pani Dyrektor oraz przedstawiciele klas gimnazjalnych przywitali na sali gimnastycznej uczniów klasy pierwszej Szkoły Podstawowej nr 4. Nowi uczniowie  zostali  mile przywitani, każdy otrzymał plakietkę- identyfikator oraz balona. Zapoznano ich z panią wychowawczynią Izabelą Dzierwą oraz nauczycielami, którzy będą ich uczyć.
O godzinie 1000, również na sali gimnastycznej uczniowie klas drugich i trzecich gimnazjum przywitali nowy rok szkolny, zostali zapoznani z nowymi nauczycielami i zmianami w organizacji pracy szkoły.

Gimnazjaliści uczestniczyli w apelu przygotowanym przez uczniów klasy II b,  który  upamiętniał wybuch drugiej wojny światowej.
Przypomnieli kolegom o 78 rocznicy wybuchu II wojny światowej oraz o najważniejszych, bardzo tragicznych wydarzeniach tej wojny.